עורך דין בירושלים
נזיקין
עורך דין בירושלים
צוואות וירושות ויפוי כח מתמשך
עורך דין בירושלים
משפחה
עורך דין בירושלים
הסכמי ממון
עורך דין בירושלים
פשיטת רגל
עורך דין בירושלים
תכנון ובניה
עורך דין בירושלים
מקרקעין
עורך דין בירושלים
רישוי עסקים

משרד עורכי דין מיכאל בנימין מומחה בתביעות נזיקין לרבות תאונות דרכים, תאונות תלמידים, תאונות עבודה, פגיעות בשירות הצבאי ויצוג מול אגף שיקום נכים וביטוח לאומי.

למשרדינו ניסיון של אלפי תיקי נזיקין בהם ניכרת הלחימה עבור לקוחותינו והתוצאות מדברות בעד עצמן, שכן נדרשת מיומנות מול התאגידים וחברות הביטוח וכן מול מוסדות המל"ל ואגף השיקום ולכן חשוב מאד בחירת המשרד שיטפל בכספים והפיצויים שמגיעים ללקוחות.

על מנת שתוכלו לקבל את הפיצוי המקסימלי ובנוסף לקבל יחס אישי שכן ידוע שבתיקי נזיקין הרבה פעמים קיימת הזנחה של התיקים וזאת בניגוד למשרדינו שבשבלנו מדובר באנשים ולא בתיקים והיחס אישי וניתן על ידי עוה"ד ולא על ידי מזכירות ומתמחים.

עורך דין בירושלים
נזיקין
עורך דין בירושלים
משפחה

משרדינו מומחה לטיפול בתביעות גרושין לרבות תביעות גרושין, מזונות, משמורת והסדרי ראיה, פירוק שיתוף (כולל במקרה שיש תאגידים לאחד מהצדדים), מובהר כי מדובר ברשימה חלקית ונשמח לעמוד בכל שאלה בעניין.

משרד עורכי דין מיכאל בנימין מייצג בבית הדין הרבני ובית המשפט למשפחה, בכל מקרה של סכסוך משפחה יש צורך בבניה נכונה של המקרה בהתאם לצרכיו המדוייקים ולמידותיו, על כן הלקוחות במשרדינו שותפים להאסטרטגיה שמתנהלת בתיקם עד לתוצאה הרצויה והנכונה.

לצד ניהול תיקי משפחה משרדינו גם מגשר בין הצדדים ומציע שרותי הסכמי גירושין הוגנים וזאת מבלי "להרוג" אף צד והכל לטובת צרכי התא המשפחתי בראיה רחבה.

משרדינו מובלי בתחום פשיטות הרגל ופועל למען החייבים בכל טריבונל על מנת לאפשר לחייב להמשיך את חייו ומלווים את החייב עד לקבלת הפטר המיוחל ובהקדם האפשרי.

משרד עוה"ד מיכאל בנימין בעל מומחיות בייצוג חייבים והתוצאות מדברות בעד עצמן, לדוגמא חייב עם חובות של עשרות אלפים ועיקולים וצווים שנפתחו נגדו נעצרו כעבור שבוע בלבד מרגע שמשרדינו קיבל את ייצוג החייב.

חבל על כל רגע שחייב לא פונה לקבלת יעוץ וייצוג מתאים, שכן תוך זמן מאד קצר החייב יוכל לעבוד ולקבל את השכר לידו, לפתוח חשבון בנק ולקבל כרטיס אשראי, לנהוג ברכב ואף להחזיק ברכב, לצאת לחו"ל, לפתוח עסק (עוסק מורשה) ועוד.

עורך דין בירושלים
פשיטת רגל
עורך דין בירושלים
מקרקעין

משרד עורכי דין מיכאל בנימין מייצג רוכשים ומוכרים בעסקאות מכר דירה וכן מייצג רוכשים דירה מקבלן, פועל לתיקון רישום ראשון, תיקון רישום בית משותף ועוד.

לצד עיסוק משרדינו בנדל"ן, משרדינו מייצג דיירים מול קבלנים ויזמים בפרוייקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי ומשרדינו נלחם על הזכויות של הדיירים מול היזמים והקבלנים על מנת למקסם את התמורה וחשוב מכך – שמירה על זכויותיהם.

משרדינו פועל מול לשכת רישום מקרקעין (טאבו), רישום הערות אזהרה, לשכת מנהל מקרקעי ישראל ומול החברות הממשכנות וביצוע העברה של הרישום בנכסים.

משרדינו עוסק בעריכת צוואות יחיד וצוואות הדדיות של בני זוג, לצד עיסוקינו בהוצאת צו ירושה ובמקרה שקיימת צוואה – בצו קיום צוואה.

בנוסף למשרדינו ולעוה"ד מיכאל בנימין יש הסמכה של האפוטרופוס הכללי לערוך יפוי כח מתמשך, שזהו למעשה נותן לאדם את הזכות לבחור מי יטפל/ו בו כאשר הוא לא יוכל לעשות זאת ולמעשה בכך למנוע פנייה לערכאות בכדי לקבל אפוטרופסות דבר שהוא יקר, ארוך ואף יכול להיות שימונה בכלל אדם זר וחיצוני כאפוטרופוס.

משרדינו עוסק התנגדויות לצוואות, שכן קיימים מקרים רבים שהיורשים טוענים כי הצוואה מזוייפת והיא אינה רצון המוריש, במקרים אחרים היורשים טוענים כי מדובר בצוואה שניתנה תחת לחץ ואף בכפיה של המוריש או שיש פגם כזה או אחר ולכן חשוב להיות מיוצג על ידי עוה"ד שמומחה בתחום שכן במקרים רבים מדובר בירושות גדולות.

עורך דין בירושלים
צוואות וירושות ויפוי כח מתמשך
עורך דין בירושלים
הסכמי ממון

משרד עורכי דין מיכאל בנימין מומחה בעריכת הסכמי ממון בטרם הנשואין וכן בעריכת הסכם חיים משותפים לזוגות שחיים ביחד ומעוניינים להסדיר את הפן הכללי בקשר שלהם וזאת על מנת למנוע תביעות עתידיות וגם זה נותן שקט נפשי לצדדים שיודעים את החלוקה בניניהם בכל רגע.

הסכם ממון בין ידועים בציבור נכנס לתוקפו כבר עם חתימתם של בני הזוג על ההסכם. לעומת זאת בני זוג נשוי אשר עורך הסכם ממון, יש לאשר את ההסכם בפני בית המשפט לשם מתן תוקף, בנוסף בני זוג שעומדים להתחתן יצטרכו לאשר את הסכם הממון על ידי נוטריון במשרדינו, במקום בית משפט או בית דין דתי.

משרדינו מייצג בתיקי משפחה זוגות רבים הלכו אחרי הלב ואף "חסכו" ולבסוף איבדו את כל מה שעבדו עליו קשה כל חייהם או שקיבלו מההורים או בכל דרך אחרת, התוצאה היא תמיד קשה וכואבת ולכן מומלץ מאד להוועץ עם עו"ד.

החוק מסדיר את הזכויות של בעל קרקע על השימושים האפשריים בקרקע. בנוסף לדיני הקניין, המסדירים את הבעלות עצמה מול הרשויות, חוק התכנון והבנייה מסדיר את הרובד של השלב הבא בדרך לבנייה – דיני התכנון והבנייה.

תקנות התכנון והבנייה הן שורת תקנות שמטרתן להשלים את חוק התכנון והבנייה ולפרט את תהליך הרישוי למבנה חדש ואת אישור האכלוס הנדרשים. התקנות מותקנות על ידי שר הפנים של ישראל ומתעדכנות מעת לעת.

על פי לשון החוק, אם השינוי הנעשה בדירות משנה את שטח הדירות או פוגע בשלד הבניין, או שמדובר ברכוש משותף בבניין, כמו צנרת, יש לבקש היתר בנייה. כאשר מדובר בשינוי פנימי שלא כולל היבטים אלו, אין צורך בקבלת ההיתר.

עורך דין בירושלים
תכנון ובניה
עורך דין בירושלים
רישוי עסקים

ביצוע עבירות על חוק התכנון ובניה וחוק רישוי עסקים יש ויהיו גם בעתיד משמעויות כבדות מאוד, שיתבטאו בין היתר בהטלת קנסות כבדים וצווי הריסה וסגירה, שייכנסו לתוקף תוך פרק זמן קצר וייאכפו בקפדנות ובמועד על ידי הרשות

כתב האישום המשיכו הנאשמים לנהל את העסק ללא רישיון וללא אישורים מטעם משרד הבריאות, שירותי הכבאות, משטרת ישראל ורשויות התכנון והבנייה". גם לפטוש, כך לטענת העירייה, נשלחו חמש התראות בגין ניהול עסק ללא רישיון.

כתב האישום המשיך הנאשם לנהל את העסק ללא רישיון וללא אישורים מטעם משרד הבריאות, שירותי הכבאות, מכון הטיהור ורשויות התכנון והבנייה". העירייה שולחת התראות על ניהול עסק ללא רישיון

×

Powered by WhatsApp Chat

× התחל שיחת וואטסאפ עם עו"ד בנימין