עורך דין בתים משותפים והצמדות

משרד עורכי הדין מיכאל בנימין, הינו משרד עו"ד מקרקעין המתמחה בבתים משותפים, הצמדות, חריגות וכדומה. כמו כן, משרדינו מתמחה במכירת חניה או מחסן בבית משותף, בבניה על הגג בבית משותף, הוספת מעלית בבית משותף, תיקון תקנון בית משותף, רישום בית משותף.

משרדינו מתמחה בסיכסוכים בין שכנים לרבות בענייני גבולות ופלישה, אי תשלום ועד בית וכדומה. בנוסף, משרדינו מבצע בדיקה של הנכסים לרבות בדיקות בתב"ע (תוכנית בניין ערים) בדיקת היתרי הבניה וחריגות בניה ככל שיש. ומבצע הצמדות של חלקים מהבית המשותף לדירה מסויימת על פי דרישת הלקוח, כך גם לגבי זיקות הנאה. מישרדינו פועל לרישום בטאבו או בחברות המשכנות, ומול הגופים הרלוונטים. 

שירות אישי, מקצועי ואמין

לקוחותינו מקבלים יחס אישי מראשית הדרך ומלווים על ידינו לכל אורך הדרך, מרגע יעוץ ראשוני, הסבר ללקוח על השלכות ההליך על הלקוח ועד לביצוע בפועל

יצירת קשר

אנו ממליצים כי תצרו קשר עם עו"ד למקרקעין בירושלים ותקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדכם.

לנחויותכם להלן קישור לקבלת, עותק מנסח טאבו, איתור גוש חלקה, מדריכים, איתור גוש חלקה על פי כתובת, צפייה במפת גוש חלקה, מידע על עסקאות נדלן שבוצעו, מדריך לרכישת דירה ראשונה ועוד.

עידכונים וחדשות

המלצות ועדת לוקר

המלצות ועדת לוקר כוללות המלצות ועדת גורן ובכך פגיעה קשה בציבור נכי צה"ל ומשפחותיהם


לפרטים נוספים

צרו איתנו קשר

פרטי התקשרות

כתובת : רח' אברהם לינקולן 22, ירושלים

מיקוד  : 9418635

טלפון  : 02-633-6333 

פקס   :  02-633-6339

דוא"ל :   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

       
 

מפת הגעה למשרדינו

כותבים עלינו

 תודה רבה למשרד עורכי דין מיכאל בנימין על יחס אישי ושירות מקצועי , הייעוץ שלכם, הגישה והסבלנות זה משהו שלא נתקלתי בו . ובסופו של דבר כמובן קיבלתי את מבוקשי. תודה רבה אמליץ בחום עידו.

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין מיכאל בנימין, אין לראות באתר זה כתחליף לייעוץ משפטי                                                                                                 site by isweb - בניית אתרים בירושלים