עורך דין חוזה מכר דירה

משרד עורכי הדין מיכאל בנימין, הינו משרד עו"ד מקרקעין המתמחה בייצוג מכירה וקניה של דירות מאנשים פרטיים ומקבלנים ועוד. כמו כן, משרדינו מתמחה במתן ייעוץ משפטי וייצוג בהסכמי מכר דירה, עריכת חוזים והסכמים מורכבים במקצועיות. בנוסף, משרדינו מתמחה בבדיקת הנכסים טרם העסקה לרבות בדיקות בתב"ע (תוכנית בניין ערים) בדיקת היתרי הבניה וחריגות בניה ככל שיש וקבלת ייעוץ בהתאם. משרדינו מבצע הצמדות, זיקות הנאה, שעיבודים, בדיקות והעברת נכסים בטאבו או בחברות המשכנות, עריכה או בדיקה של החוזה על נספחיו לרבות יפוי כח, הסדר התשלומים, מפרט טכני במידת הצורך ומכתב החרגה. בנוסף, משרדינו פועל מול הגופים הרלוונטים לרישום מהיר הן של הנכס והן של הערות אזהרה. 

שירות אישי, מקצועי ואמין

לקוחותינו מקבלים יחס אישי מראשית הדרך ומלווים על ידינו לכל אורך הדרך, מרגע החלטתם לרכוש דירה או למכור דירה ולאחר מכן יעוץ כדאיות העסקה והחוזה שעליו חותמים והשלכותיו על הלקוח  ועד לקבלת הדירה או מכירתה.

יצירת קשר

אנו ממליצים כי תצרו קשר עם עו"ד למקרקעין בירושלים ותקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדכם.

לנחויותכם להלן קישור לקבלת, עותק מנסח טאבו, איתור גוש חלקה, מדריכים, איתור גוש חלקה על פי כתובת, צפייה במפת גוש חלקה, מידע על עסקאות נדלן שבוצעו, מדריך לרכישת דירה ראשונה ועוד.

 

עידכונים וחדשות

המלצות ועדת לוקר

המלצות ועדת לוקר כוללות המלצות ועדת גורן ובכך פגיעה קשה בציבור נכי צה"ל ומשפחותיהם


לפרטים נוספים

צרו איתנו קשר

פרטי התקשרות

כתובת : רח' אברהם לינקולן 22, ירושלים

מיקוד  : 9418635

טלפון  : 02-633-6333 

פקס   :  02-633-6339

דוא"ל :   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

       
 

מפת הגעה למשרדינו

כותבים עלינו

 תודה רבה למשרד עורכי דין מיכאל בנימין על יחס אישי ושירות מקצועי , הייעוץ שלכם, הגישה והסבלנות זה משהו שלא נתקלתי בו . ובסופו של דבר כמובן קיבלתי את מבוקשי. תודה רבה אמליץ בחום עידו.

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין מיכאל בנימין, אין לראות באתר זה כתחליף לייעוץ משפטי                                                                                                 site by isweb - בניית אתרים בירושלים