עורך דין רישום עמותה

משרד עורכי הדין מיכאל בנימין, הינו משרד עו"ד תאגידים המתמחה ברישום עמותות. כמו כן, משרדינו מתמחה ברישום מהיר של עמותה עם תקנון מצוי, אשר בו המייסדים מבקשים לאמץ את התקנון הנמצא בתוספת הראשונה לחוק העמותות, ובאפשרותם גם לבקש לאמץ אותו עם שינוי של שני סעיפים הנדרשים על ידי רשויות המס לצורך הכרה בעמותה כמוסד ציבורי, וכן עם שינוי סעיף 18 לתקנון המצוי בעניין מורשי החתימה. הליך הרישום במקרה כזה מבוצע על ידי מחלקת הרישום והמייסדים יקבלו התייחסות עניינית ובמידת האפשר תעודה לרישום עמותה תוך פרק זמן קצר של כ- 10 ימי עבודה.

בנוסף, משרדינו מתמחה ברישום שאינו רגיל שבו מתבצע הרישום של העמותה עם תקנון מיוחד, אשר בו המייסדים מבקשים לאמץ תקנון בניסוח שונה מהתקנון המצוי, הליך זה דורש בחינה משפטית מקצועית של סעיפי התקנון ומשך הזמן עד למתן מענה ענייני לעמותה הוא ארוך יותר, כ- 21 ימי עבודה. הליך זה מטופל על ידי החטיבה אליה תשתייך העמותה מבחינת תחום הפעילות שלה. משרדינו מבצע גם רישום חל"צ (חברה לתועלת הציבור), שבו אין אפשרות לאמץ תקנון מצוי, ולכן הליך הרישום יהיה דומה להליך המיוחד, של רישום עמותה עם תקנון מיוחד. לאחר רישום העמותה או החל"צ, כל בקשה לשינוי שם, מטרות או תקנון, תטופל על ידי החטיבה אליה משויכת העמותה באמצעות משרדינו אשר כידוע מתמחה בטיפול בבקשות מסוג זה.

יצירת קשר

אנו ממליצים כי תצרו קשר עם עו"ד לרישום עמותה ותקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדכם.

לנחויותכם להלן קישור לרשם העמותות ועוד. 

עידכונים וחדשות

המלצות ועדת לוקר

המלצות ועדת לוקר כוללות המלצות ועדת גורן ובכך פגיעה קשה בציבור נכי צה"ל ומשפחותיהם


לפרטים נוספים

צרו איתנו קשר

פרטי התקשרות

כתובת : רח' אברהם לינקולן 22, ירושלים

מיקוד  : 9418635

טלפון  : 02-633-6333 

פקס   :  02-633-6339

דוא"ל :   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

       
 

מפת הגעה למשרדינו

כותבים עלינו

 תודה רבה למשרד עורכי דין מיכאל בנימין על יחס אישי ושירות מקצועי , הייעוץ שלכם, הגישה והסבלנות זה משהו שלא נתקלתי בו . ובסופו של דבר כמובן קיבלתי את מבוקשי. תודה רבה אמליץ בחום עידו.

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין מיכאל בנימין, אין לראות באתר זה כתחליף לייעוץ משפטי                                                                                                 site by isweb - בניית אתרים בירושלים