עורך דין תאונות עבודה


משרד עורכי הדין מיכאל בנימין, הינו משרד עו"ד נזיקין המתמחה בתביעות בגין תאונות עבודה, החל מנפילה, פציעה או מחלה. כמו כן, משרדינו מתמחה בהוכחת חבות (אחריות) המזיק שפעמים רבות המעסיקים אינם מודים בחבותם, כך גם בהכרה מול ביטוח לאומי. בנוסף, משרדינו מתמחה בהוכחת "רשלנות" "קשר סיבתי" "עוולות" והוכחת "נזק", שכן מדובר במושגים מעולם הנזיקין. חשוב מאד להוכיח כי תאונת העבודה קרתה בזמן העבודה או בדרך הביתה או בדרך לעבודה שכן בזמנים אלו נחשבת התאונה כתאונת עבודה. ישנם מקרים, כי הגורם לפגיעה הינו מחלה בשל תנאי העבודה אשר השפיעו באופן כזה שגרמו למחלה, וגם שאותו תנאי בעבודה הוא הגורם היעיל לאותו מחלה. על כן, יש להוכיח כי מדובר בסוג של "מחלה מקצועית" אשר כתוצאה מסוג העבודה מסויים, נגרם לעובד נזק, והמחלה. לכן חשוב לפנות לייעוץ משפטי מעו"ד לתאונות עבודה, על מנת לקבל את זכויותך המשפטיות.

משרדינו מתמחה בנזיקין ובעוולות רשלנות, ובעל קשר נרחב עם מומחים בעלי שם אשר עובדים עם משרדינו ונותנים חוות דעת אשר מקובלות בכל טריבונאל שיפוטי לרבות ועדות רפואיות וחברות הביטוח למיניהם ולשם כל זאת רצוי להיוועץ עם עו"ד לתאונות עבודה המתמחה בתאונות עבודה.

שירות אישי, מיקצועי ואמין

לקוחותינו מקבלים יחס אישי מראשית הדרך ומלווים על ידינו לכל אורך הדרך, מרגע קבלת כל העובדות הרלוונטיות ואיסוף החומר שבידי הלקוח ולאחר מכן יעוץ על ידי מומחה מטעמינו לבדיקה של גודל הנזק והשלכותיו על לקוח הניזוק ועד לקבלת הפיצוי במהרה.

יצירת קשר

אנו ממליצים כי תצרו עימנו קשר לבירור זכויותיכם המשפטיות עם עו"ד לתאונות עבודה לאחר תאונות עבודה ותקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדכם.

בדוק סיכויי תבעתך או צור קשר עם עו"ד לתאונות עבודה

מחלת-מקצוע – תקנות הביטוח הלאומי (קביעת דרגת נכות לנפגעי עבודה), תשט"ז – 1956, להלן סעיפי הנכות, בגין מחלות מקצוע:

סעיפי נכות

עידכונים וחדשות

המלצות ועדת לוקר

המלצות ועדת לוקר כוללות המלצות ועדת גורן ובכך פגיעה קשה בציבור נכי צה"ל ומשפחותיהם


לפרטים נוספים

צרו איתנו קשר

פרטי התקשרות

כתובת : רח' אברהם לינקולן 22, ירושלים

מיקוד  : 9418635

טלפון  : 02-633-6333 

פקס   :  02-633-6339

דוא"ל :   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

       
 

מפת הגעה למשרדינו

כותבים עלינו

 תודה רבה למשרד עורכי דין מיכאל בנימין על יחס אישי ושירות מקצועי , הייעוץ שלכם, הגישה והסבלנות זה משהו שלא נתקלתי בו . ובסופו של דבר כמובן קיבלתי את מבוקשי. תודה רבה אמליץ בחום עידו.

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין מיכאל בנימין, אין לראות באתר זה כתחליף לייעוץ משפטי                                                                                                 site by isweb - בניית אתרים בירושלים