עורך דין ביטוח לאומי

משרד עורכי הדין מיכאל בנימין, הינו משרד עו"ד נזיקין המתמחה בתביעות ביטוח לאומי הן בנכות כללית והן כתאונות עבודה, החל  מהודעה למוסד לביטוח לאומי על הפגיעה ואו מחלה וכך גם קבלת דמי פגיעה, קצבת נכות ושיקום,  עם זאת משרדינו מתמחה בהכרה בפגיעה ואו במחלה, החמרה של אותה פגימה, ערעור על הוועדות הרפואיות וייצוג בוועדות הרפואיות ובבתי המשפט, דמי ניידות, קצבאות למינהם וכדומה. כמו כן, משרדינו מתמחה בהוכחת חבות (אחריות והכרה) ביטוח לאומי, אשר פעמים רבות המוסד לביטוח לאומי אינו מכיר בחבותו. בנוסף, משרדינו מתמחה בהוכחת "קשר סיבתי" "עוולות" והוכחת "נזק", מול המוסד לביטוח לאומי. 

משרדינו מתמחה בתביעות מול משרד הביטחון, ובעל קשר נרחב עם מומחים בעלי שם אשר עובדים עם משרדינו ונותנים חוות דעת אשר מקובלות בכל טריבונאל שיפוטי לרבות ועדות רפואיות רגילה ועליונה.

שירות אישי, מקצועי ואמין

לקוחותינו מקבלים יחס אישי מראשית הדרך ומלווים על ידינו לכל אורך הדרך, מרגע קבלת כל העובדות הרלוונטיות ואיסוף החומר שבידי הלקוח ולאחר מכן יעוץ על ידי מומחה מטעמינו לבדיקה של גודל הנזק והשלכותיו על לקוח הניזוק ועד לקבלת זכויותיהם במהרה.

יצירת קשר

אנו ממליצים כי תצרו עימנו קשר לבירור זכויותיכם המשפטיות מהמוסד לביטוח לאומי ותקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדכם.

בדוק סיכויי תבעתך או צור קשר עם עו"ד לביטוח לאומי

 

עידכונים וחדשות

המלצות ועדת לוקר

המלצות ועדת לוקר כוללות המלצות ועדת גורן ובכך פגיעה קשה בציבור נכי צה"ל ומשפחותיהם


לפרטים נוספים

צרו איתנו קשר

פרטי התקשרות

כתובת : רח' אברהם לינקולן 22, ירושלים

מיקוד  : 9418635

טלפון  : 02-633-6333 

פקס   :  02-633-6339

דוא"ל :   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

       
 

מפת הגעה למשרדינו

כותבים עלינו

 תודה רבה למשרד עורכי דין מיכאל בנימין על יחס אישי ושירות מקצועי , הייעוץ שלכם, הגישה והסבלנות זה משהו שלא נתקלתי בו . ובסופו של דבר כמובן קיבלתי את מבוקשי. תודה רבה אמליץ בחום עידו.

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין מיכאל בנימין, אין לראות באתר זה כתחליף לייעוץ משפטי                                                                                                 site by isweb - בניית אתרים בירושלים