עורך דין משרד הביטחון

משרד עורכי הדין מיכאל בנימין, הינו משרד עו"ד נזיקין המתמחה בתביעות תוך כדי ועקב השירות, החל מהכרה בפגיעה ואו במחלה, החמרה של אותה פגימה, נכות מוסבת, ערעור על הוועדות הרפואיות וייצוג בוועדות הרפואיות ובבתי המשפט. כמו כן, משרדינו מתמחה בהוכחת חבות (אחריות והכרה לרבות PTSD פוסט טראומה) משרד הביטחון וקצין התגמולים, אשר פעמים רבות אינם מכירים בחבותם. בנוסף, משרדינו מתמחה בהוכחת "רשלנות" "קשר סיבתי" "עוולות" והוכחת "נזק", מול אגף השיקום נכים של משרד הביטחון וייצוג של נכי צה"ל, כוחות הביטחון והמשטרה מולם. ולשם כך רצוי להיוועץ עם עו"ד למשרד הביטחון המתמחה בתביעות מול משרד הביטחון אגף שיקום נכים.

משרדינו מתמחה בתביעות מול משרד הביטחון, ובעל קשר נרחב עם מומחים בעלי שם אשר עובדים עם משרדינו ונותנים חוות דעת אשר מקובלות בכל טריבונאל שיפוטי לרבות ועדות רפואיות רגילה ועליונה.

שירות אישי, מקצועי ואמין

לקוחותינו מקבלים יחס אישי מראשית הדרך ומלווים על ידינו לכל אורך הדרך, מרגע קבלת כל העובדות הרלוונטיות ואיסוף החומר שבידי הלקוח ולאחר מכן יעוץ על ידי מומחה מטעמינו לבדיקה של גודל הנזק והשלכותיו על לקוח הניזוק ועד לקבלת זכויותיהם במהרה.

יצירת קשר

אנו ממליצים כי תצרו עימנו קשר לבירור זכויותיכם המשפטיות עם עו"ד משרד הביטחון המתמחה בתביעות מול משרד הביטחון אגף שיקום נכים וקצין התגמולים ותקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדכם.

בדוק סיכויי תבעתך או צור קשר עם עו"ד למשרד הביטחון

אחוזי וסעיפי הנכות כפי שמופיעים בתקנות הנכים (מבחנים לקביעת דרגות נכות),המפרטים כיצד נקבעות דרגות הנכות, להלן פירוט על פי ראשי פרקים:

פרק ראשון- מחלות פנמיות, פציעות ומצב לאחר ניתוחים פנימיים

פרק שני - המערכת האורו-גניטלית (מערכת המין והשתן)

פרק שלישי תסמונות נוירולוגיות והפרעות פרכוסיות (מערכת העצבים)

פרק רביעי - הפרעות נפשיות ונכות גופנית המלווה בהפרעות נפשיות (כולל P.T.S.D)

פרק חמישי  - מחלות ופגימות במערכת הלוקומוטורית (מערכת התנועה)

פרק שישי - ליקויים בחדות הראייה, פציעות ומחלות עיניים

פרק שביעי מחלות אף, פה, אוזן וגרון

פרק שמיני - לסתות ושיניים

פרק תשיעי - צלקות, מחלות ופגימות עור

עידכונים וחדשות

המלצות ועדת לוקר

המלצות ועדת לוקר כוללות המלצות ועדת גורן ובכך פגיעה קשה בציבור נכי צה"ל ומשפחותיהם


לפרטים נוספים

צרו איתנו קשר

פרטי התקשרות

כתובת : רח' אברהם לינקולן 22, ירושלים

מיקוד  : 9418635

טלפון  : 02-633-6333 

פקס   :  02-633-6339

דוא"ל :   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

       
 

מפת הגעה למשרדינו

כותבים עלינו

 תודה רבה למשרד עורכי דין מיכאל בנימין על יחס אישי ושירות מקצועי , הייעוץ שלכם, הגישה והסבלנות זה משהו שלא נתקלתי בו . ובסופו של דבר כמובן קיבלתי את מבוקשי. תודה רבה אמליץ בחום עידו.

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין מיכאל בנימין, אין לראות באתר זה כתחליף לייעוץ משפטי                                                                                                 site by isweb - בניית אתרים בירושלים