עורך דין רשלנות רפואית

משרד עורכי הדין מיכאל בנימין, הינו משרד עו"ד נזיקין המתמחה בתביעות בגין רשלנות רפואית, החל מרשלנות רפואית בלידה, טיפול רשלני בניתוח, רשלנות רפואית באיבחון מחלות, רשלנות בטיפול אסתטי לרבות פלסטיים, רשלנות במתן מינון תרופות שגוי ובמתן תרופות שגויות וכדומה. כמו כן, משרדינו מתמחה בהוכחת חבות (אחריות) המזיק שפעמים רבות הינו בתי חולים, רופאים, אונברסיטאות מטפלות אשר אינם מודים בחבותם. בנוסף, משרדינו מתמחה בהוכחת "רשלנות" "קשר סיבתי" "עוולות" והוכחת "נזק", שכן מדובר במושגים מעולם הנזיקין. 

משרדינו מתמחה בנזיקין ובעוולות רשלנות רפואית, ובעל קשר נרחב עם מומחים בעלי שם אשר עובדים עם משרדינו ונותנים חוות דעת אשר מקובלות בכל טריבונאל שיפוטי לרבות ועדות רפואיות וחברות הביטוח למיניהם ולשם כל כך רצוי להיוועץ עם עו"ד לרשלנות רפואית המתמחה ברשלנות רפואית.

שירות אישי, מקצועי ואמין

לקוחותינו מקבלים יחס אישי מראשית הדרך ומלווים על ידינו לכל אורך הדרך, מרגע קבלת כל העובדות הרלוונטיות ואיסוף החומר שבידי הלקוח ולאחר מכן יעוץ על ידי מומחה מטעמינו לבדיקה של גודל הנזק והשלכותיו על לקוח הניזוק ועד לקבלת הפיצוי במהרה.

יצירת קשר

אנו ממליצים כי תצרו עימנו קשר לבירור זכויותיכם המשפטיות עם עו"ד לרשלנות רפואית המתמחה ברשלנות רפואית ותקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדכם.

בדוק סיכויי תבעתך או צור קשר עם עו"ד לרשלנות רפואית

עידכונים וחדשות

המלצות ועדת לוקר

המלצות ועדת לוקר כוללות המלצות ועדת גורן ובכך פגיעה קשה בציבור נכי צה"ל ומשפחותיהם


לפרטים נוספים

צרו איתנו קשר

פרטי התקשרות

כתובת : רח' אברהם לינקולן 22, ירושלים

מיקוד  : 9418635

טלפון  : 02-633-6333 

פקס   :  02-633-6339

דוא"ל :   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

       
 

מפת הגעה למשרדינו

כותבים עלינו

 תודה רבה למשרד עורכי דין מיכאל בנימין על יחס אישי ושירות מקצועי , הייעוץ שלכם, הגישה והסבלנות זה משהו שלא נתקלתי בו . ובסופו של דבר כמובן קיבלתי את מבוקשי. תודה רבה אמליץ בחום עידו.

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין מיכאל בנימין, אין לראות באתר זה כתחליף לייעוץ משפטי                                                                                                 site by isweb - בניית אתרים בירושלים