עורך דין תאונות דרכים


משרד עורכי הדין מיכאל בנימין, הינו משרד עו"ד תאונות דרכים המתמחה בתביעות בגין תאונות דרכים, החל מתאונות ברכב, באופנוע הולכי רגל אשר נפגעו מכלי רכב, מנפילה באוטובס, ותאונות דרכים כתאונות עבודה. כמו כן, משרדינו מתמחה בהוכחת חבות (אחריות) המזיק שפעמים רבות מדובר קרנית או חברות ביטוח אחרות ופעמים רבות נגד נהגים ללא ביטוח. בנוסף, משרדינו מתמחה בניהול משא ומתן מול חברות הביטוח.

עו"ד לתאונות דרכים מיכאל בנימין, פועל במסירות למען ללקוחותינו בכדי לקבל את מירב הפיצוי ההולם ויילחם למען כל לקוח מול כל הגורמים הרלוונטים, חשוב מאד הבחירה בעורך דין טוב ומנוסה בתאונות דרכים על מנת לקבל את הפיצוי המקסימלי. אנו נדאג ללקוחותינו לקבל פיצויים גבוהים ומתחייבים לתת את המענה הטוב ביותר שלנו, לרבות הגשת בקשה לתשלום תכוף במקרה בו הניזוק נפגע בצורה קשה וזקוק לעזרה מיידית ולשם כך רצוי להיוועץ עם עו"ד לתאונות דרכים המתמחה בכך.

שירות אישי, מקצועי ואמין

לקוחותינו מקבלים יחס אישי מראשית הדרך ומלווים על ידינו לכל אורך הדרך, מרגע קבלת כל העובדות הרלוונטיות ואיסוף החומר שבידי הלקוח ולאחר מכן עד לקבלת הפיצוי במהרה.

יצירת קשר

אנו ממליצים כי תצרו עימנו קשר לבירור זכויותיכם המשפטיות מעורך דין לתאונות דרכים המתמחה בדיני תאונות דרכים ותקבלו ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדכם.

בדוק סיכויי תבעתך או צור קשר עם עו"ד לתאונות דרכים

עידכונים וחדשות

המלצות ועדת לוקר

המלצות ועדת לוקר כוללות המלצות ועדת גורן ובכך פגיעה קשה בציבור נכי צה"ל ומשפחותיהם


לפרטים נוספים

צרו איתנו קשר

פרטי התקשרות

כתובת : רח' אברהם לינקולן 22, ירושלים

מיקוד  : 9418635

טלפון  : 02-633-6333 

פקס   :  02-633-6339

דוא"ל :   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

       
 

מפת הגעה למשרדינו

כותבים עלינו

 תודה רבה למשרד עורכי דין מיכאל בנימין על יחס אישי ושירות מקצועי , הייעוץ שלכם, הגישה והסבלנות זה משהו שלא נתקלתי בו . ובסופו של דבר כמובן קיבלתי את מבוקשי. תודה רבה אמליץ בחום עידו.

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין מיכאל בנימין, אין לראות באתר זה כתחליף לייעוץ משפטי                                                                                                 site by isweb - בניית אתרים בירושלים